Вітаємо переможців конкурсу!

Дата: 25.03.2021 09:59

В рамках підготовки проєкту Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на 2021–2027 роки, з метою проведення просвітницької роботи серед дітей щодо сталого та успішного розвитку територіальної громади, для пошуку й підтримки талановитих дітей, їх естетичного та морально-етичного виховання; привернення уваги дітей до майбутнього Курненської громади, залучення до формування її пріоритетів, вивчення їх інтересів, захоплень і прагнень, бачення дорослого життя в громадів Курненській сільській  раді відбувся  Конкурс дитячого малюнка « Курненська громада у 2027 році». Сьогодні конкурсна комісія підвела підсумки та визначила переможця.

Вітаємо  з перемогою МАРІЮ ЧОРНУ , ученицю 6-го класу Старомайданської філії ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І- ІІІ ступенів.

Переможниця конкурсу нагороджується дипломом Курненської сільської ради та подарунком.

Подяки та подарунки за участь у конкурсі отримають Нікіта Корнійчук, Назар Кичкирук, Єлизавета Гіріна ( Старий Майдан) та учні 3-го класу Андріївської ЗОШ І- ІІІ ступенів ( класний керівник Наталія Савицька).

Дякуємо всім учасникам конкурсу за творчість  та креативне бачення майбутнього нашої громади, яке ви передали в своїх роботах.