ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ !

Дата: 09.11.2021 12:57

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ
Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі, яка несе добро та красу .
У культурі немає байдужих чи випадкових, є лише талановиті, творчі, особливі, які формують культурний простір, об'єднують людей, роблять все можливе аби культура була живою і розвивалася у не простий для нас час.
 На Вас покладена благородна місія – відтворювати, зберігати та примножувати духовні скарби нашого народу.
 Цей світ стає кращим завдяки вам, тим, хто несе світло культури до кожного серця, сіє в душах добро та веде у світ прекрасного.

Фото без опису
 Ми почали шлях реорганізації сфери культури, тож бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї та плани.
 Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях .

Курненський сільський голова Леонід КОРЗУН