Інформативні новини

Безконтрольного вигулу собак  на території громади!

У зв’язку з випадками звернень громадян до сільської ради щодо безконтрольного вигулу собак  на території громади та  залякування тваринами перехожих, нагадуємо особливості утримання домашніх тварин.

11:01:22 24.06.2024

Чисте довкілля - маленька справа кожного

Шановні мешканці громади! Сьогодні ми звертаємося до вас з важливим закликом щодо охорони нашого навколишнього природного середовища. Ми всі мешканці цієї громади і маємо відповідальність перед нашою землею та майбутніми поколіннями, тому зобов’язані зберігати її незмінною та чистою. Природа наділила нашу землю унікальною красою та різноманіттям і ми маємо дбати про неї. Кожен з нас може зробити свій внесок у збереження природного середовища: не викидайте відходи у зеленій зоні, розділяйте сміття для подальшої переробки, не паліть стерню, допомагайте зберегти ліси та річки. Спільними зусиллями ми можемо зберегти наше природне надбання для майбутніх поколінь. Давайте діяти разом у напрямку збереження нашого довкілля та створення кращого майбутнього для всіх нас. Дякую вам за увагу та розуміння. Разом ми сила!

11:00:42 24.06.2024