Відкриття Спортивних ігор школярів Житомирщини

15 вересня команда учнівської молоді закладів освіти Курненської громади взяла участь у відкритті Спортивних ігор Житомирщини 2018-2019 навчального року.

Спортивний захід проходив у м. Коростишів в рамках святкування Дня міста. Підняти прапор відкриття Ігор було доручено нашому земляку – Назарію Дзюбенку (село Курне) – майстру спорту, кандидату до збірної України (естафета).

Легкоатлети  Котюк Олександр, Романюк Олександр,  Ліпісвіцька Яна,  Рубан Катерина - учні Курненської ЗОШ І-ІІІ ст., Загурський Роман, Шапран Олена - учні Тетірської ЗОШ І-ІІІ ст. змагалися в естафеті по 200 м шість етапів, де посіли 4-е місце серед команд ОТГ і 11-е місце серед 22-х команд-учасниць.

А юні футболісти - Бусько Марія, Гаповська Тетяна, Наумчук Марія, Трохліб Єлизавета, Богатирчук Аліна, Волик Вікторія, Наумчук Дарія, Іванисько Валерія, Боковенко Ірина, Гінчак Єлизавета - учениці Курненської ЗОШ І-ІІІ ст. та Андрійчук Діана і Швайківська Діана з Тетірської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли 4-е місце з міні-футболу.

Вітаємо спортсменів із стартом  і бажаємо високих спортивних досягнень у цьому навчальному році.

Команду школярів очолювали вчителі фізичного виховання Курненської і Тетірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Корнійчук В. П. та Шевчук П. О.