Історія ДЮСШ

1 лютого 1991 року обласна рада ФСТ „Колос” у Стрибізькій ДЮСШ відкрила

3 відділення з видів спорту: вільна боротьба , теніс настільний та футбол. У 1993 році було відкрито четверте відділення – з легкої атлетики.

В  2021/2022 навчальному року в школі працює 2 відділення з видів спорту: тенісу настільного та футболу, де займається 186 вихованців.

Навчально-тренувальний процес забезпечують 6 тренерів-викладачів (1 основний, 5 сумісники). Вищу фахову освіту мають 6 тренерів-викладачів.

Відділення з видів спорту у ДЮСШ включають 13 навчальних груп:

І. Відділення з тенісу настільного – 5 навчальних груп,  де займається 58 вихованців, працює 2 тренери-викладачі.

1.Андрусенко Галина Олександрівна, тренер-викладач, освіта вища спеціальна,  навантаження 24 години на тиждень,

– група початкової підготовки 1 року навчання – 12 вихованців.

– група початкової підготовки 2 року навчання – 12 вихованців.

– група  базової підготовки 1 року навчання – 10 вихованців.

Заняття проводяться в с.Стрибіж.

2. Чорний Віктор Миколайович тренер-викладач по сумісництву, освіта вища спеціальна,  навантаження 12 години на тиждень.

– група початкової підготовки 2 року навчання – 12 вихованців.

Заняття проводяться в с.В.Луг

ІІ. Відділення з футболу - 8 навчальних груп, займається 128 вихованців, працює 4 тренери-викладачі:

1.Корнійчук Віктор Прокопович тренер-викладач за сумісництвом, освіта вища спеціальна, навантаження 12 годин на тиждень.

– група початкової підготовки 3 року навчання,  – 16 вихованців.

Заняття проводяться в с.Курне.

2.Шпак Галина Миколаївна, тренер-викладач за сумісництвом,  освіта вища спеціальна,  навантаження 12 години на тиждень.

– група початкової підготовки 1 року навчання – 18 вихованців,

– група початкової підготовки 1 року навчання – 18 вихованців. Заняття проводяться в селищі.Курне.

3.Терещук Василь Миколайович тренер-викладач, освіта вища спеціальна, навантаження 12 годин на тиждень.

група початкової підготовки 3 року навчання – 16 вихованців.

– група  базової підготовки 2 року навчання – 12 вихованців

Заняття проводяться в с.Стрибіж.

4.Шевчук Петро Олексійович тренер-викладач за сумісництвом, освіта вища спеціальна, навантаження 12 годин на тиждень.

– група початкової підготовки 3 року навчання,  – 16 вихованців.

Заняття проводяться в с.Тетірка.