Свято Першого дзвоника у Курненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 03.09.2018 16:49

Свято Першого дзвоника у Курненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ось і минули для дітей літні розваги, попереду – серйозний навчальний процес.

Шкільна лінійка Першого дзвоника Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрала на свято школярів, педагогів та батьків.

Згідно традиції з вітанням до присутніх звернулися учні школи. Особливо хвилюючими були виступи випускників та першокласників.

Директор школи Андрієнко Л. П. також приєдналася до вітань та вручила похвальні листи за особливі успіхи у навчанні Васільєву Владиславу (4 клас) та Олтаржевській Дарині (3 клас), подяку директору міжшкільного табору «Дружба» Цимбалюк Т. Л., сертифікати учням-учасникам Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», грамоту переможцю – Васільєву Владиславу, грамоти сільської ради переможцям у номінаціях «Люби і знай рідний край» - команді юних краєзнавців, керівник - вчитель біології Ярошенко Марина Миколаївна,  та «Козацькому роду нема переводу» - неодноразовим учасникам Всеукраїнської патріотичної гри «Джура» («Сокіл»), керівник - вчитель географії Андрійчук Петро Дмитрович.

Серед усіх нагороджених Олтаржевська Дарина мала цілий урожай відзнак за участь у Міжнародному конкурсі «Олімпіс 2018» - «Весняна сесія» - математика, українська мова, природознавство.

Право подати перший дзвінок для початку занять мали учень 11-го класу Ільченко Віталій та учениця 1-го класу Антіпук Яна.