СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОБЗАРЯ - Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Хіба самому написать
Таки посланіє до себе
Та все дочиста розказать,
Усе, що треба, що й не треба…

В Курненській сільській бібліотеці  пройшов захід приурочений до дня  народження українського кобзаря -  Т.Г.Шевченка. Завідуюча бібліотекою Іванисько Олена Олексіївна в приміщенні бібліотеки зібрала любителві, прихильників та шанувальників  творчості Т.Г.Шевченка.

Діти Курненської ЗОШ І –ІІІ ст. продекламували  твори кобзаря. На розгляд глядачів була представлена інстінізанія з біографії життя Т.Г.Шевченка.Все дійство проходило у конкурсній програмі, по закінченню якого всі учасники були нагородженні грамотами та призами.