Всесвітній день прибирання в Курненській ОТГ.

Дата: 21.09.2020 12:02

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, розвитку місцевих громад, за ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху, " Let's Do It, Ukraine" спільно з міжнародним рухом "Let`s Do It, Word" в Курненській ОТГ 18 вересня проведено екологічну акцію з прибирання земельних зон та благоустрою територій. Всі старостинські округи громади взялися активно   упорядковувати  території.

По старостинських округах були проведені такі заходи:

• Прибирання паркових зон
  • Прибирання зон відпочинку
  • Прибирання зупинок громадського транспорту
  • Прибирання братських могил
  • Прибирання територій шкіл, садочків, ФАПів, будинків культури, клубів, сільських рад

Ми дуже раді що наша ОТГ з кожним днем стає все красивішою. Щиро дякуємо всім за активну участь!