Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2020 09:12

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Курненської об’єднаної територіальної громади за вклад в розвиток нашого краю, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Старше покоління – це втілення народної мудрості, чималий життєвий досвід, енергія, оптимізм і активна громадська позиція. Такі якості – найкращий взірець і приклад для підростаючого покоління, для всіх нас.
Бажаємо вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, найголовнішого – здоров’я, миру та благополуччя.

Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!  Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!  Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою Курненський сільський голова Леонід Корзун,

виконавчий комітет, працівники та депутати сільської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)