Проєкт активної команди Стрибізького старостинського округу Курненської сільської ради отримав фінансування від Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), ГО«Наше Поділля» (Вінниця) та ГО «Точка доступу» (Краматорськ)!

Дата: 25.03.2021 10:10

Сьогодні  на електронну пошту ГО « Надія майбутнього»  ( Стрибіж) надійшло  радісне повідомлення:

Фото без описуШановні колеги, щиро раді повідомити результати закритого конкурсу, який проходив для учасників проекту «Успішні локальні громади».

Конкурсна комісія після розгляду надісланих заявок рекомендувала підтримати 4 (чотири) проєкти, а також ще 5 (п’ять) додаткових проєктів, за умови врахування рекомендацій експертної комісії.

Після розгляду всіх проектів конкурсна комісія вирішила:.

А) Комісія рекомендує підтримати наступні проєкти:

1. Проєкт «ВАРЕНИК-ФЕСТ у Слов’янську», м. Слов'янськ, Донецька область;
  2. Проєкт «Туристична та привітна Волицька Громада», Волицька сільська рада, Житомирська область;
  3. Проєкт «Парк для всіх – центр культурного розвитку», Курненська територіальна громада/ Стрибізький старостинський округ, Житомирська область;
  4. Проєкт «Громада без сміття», Стрижавська об’єднана територіальна громада, Вінницька область.

Команда зі Стрибіжа ( Ольга Мартинчук, Тетяна Ільчук, Олександр Сірик, Максим Мартинчук) активно працювала  протягом півроку,  здійснюючи ряд заходів в межах проєкту:

• Актуалізували  свої знання з механізмів взаємодії поміж громадськістю та місцевою владою, локального аналізу під час 3-денного тренінгу (жовтень 2020 р.);
  • провели  дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади за підтримки експертів програми (січень  2021 р.);
    ?      обмінялися досвідом з іншими громадами під час тематичного форуму ( лютий 2021р.);
    ?     на конкурсній основі отримали  міні-грант розміром  1000 дол. на реалізацію власного проєкту з метою покращення життя в громаді.

Проєкт «Парк для всіх – центр культурного розвитку» дозволить створити комфортний простір для відпочинку та дозвілля жителів громади.

Його реалізацію здійснить ГО « Надія майбутнього»  за підтримки партнерів – Курненської сільської ради ( голова Леонід Корзун) та місцевого бізнесу.