Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади

Дата: 16.04.2021 14:11

Оголошується конкурс з визначення переможця серед аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади.

Претенденти у 7-ми денний термін з моменту публікації оголошення подають секретарю комісії наступні, завірені печаткою суб’єкта господарювання, документи:

• заяву на участь у конкурсі, за встановленою формою;
  • копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;
  • відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
  • відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;
  • відомості про кваліфікацію персоналу;
  • відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Документи про участь у конкурсі приймаються за адресою:

с. Курне, вул. Центральна, 1, Курненська сільська рада.

Кінцевий термін подання документів: 23 квітня 2021 року.

Додаткова інформація за телефоном: 068-98-27-634.

Дата, час та місце проведення конкурсу:

27.04.2021 року, о 11 год. 00 хв., с. Курне, вул. Центральна, 1, Курненська сільська рада.