Курненська громада отримує грант!

Дата: 30.07.2021 15:52

20 липня 2021 року    Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні та Курненська  сільська рада  підписали ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ЦІЛЬОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТУ «Соціальний центр для тимчасового проживання осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах в селі Соколів Курненської територіальної громади.

Для реалізації проекту Фонд міжнародної солідарності надає допомогу в розмірі 340 530 грн. Ще співфінансування в розмірі  50 000 грн виділяє Курненська сільська радаФото без опису

Курненська сільська рада є партнером Фонду міжнародної солідарності як учасник проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг».

Проєкт «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг» фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ РП та Посольством США в Україні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)