З Новим Роком та Різдвом Христовим !

Дата: 31.12.2021 12:51

Дорогі жителі Курненської громади !

Як завжди, щось нове , ми зустрічаємо з надією та вірою у щось краще , оновлене , чисте . Водночас завжди озираємся та оцінюємо попередні  зроблені справи , справи які не вдалось реалізувати, прожиті дні в турботі та спокої , сказані слова та слова які так хотілося сказати .

Ми всі люди , які здатні вірити в дива, особливо в новорічну ніч , але прагматично перш за все надіємось на самих себе , на наших друзів та родичів .

Ми  , громада ,  переживаємо новий етап становлення, в розширеному складі ,

з новими викликами та можливостями , з новими друзями та з новими недоброзичливцями , але  з надією на краще та з розумінням що все залежить тільки від нас .

Хотів би побажати Вам та Вашим сім'ям , в Новому році , здоров'я в час пандемії , затишку Вашому дому , мирного неба над головою  та дзвінкого сміху щасливих Ваших дітей .

Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим !

з повагою Сільський голова Леонід Корзун !