18 січня в Андріївці відбулась крута подія – Урок Лідерства для активних старшокласників.

Дата: 19.01.2022 09:27

Фото без опису  Фото без описуЦе захід, на якому школярі громади отримали потужний заряд для втілення всіх своїх найсміливіших ідей. Спікери  – Вікторія Безсмертна – ГО « Інститут креативних інновацій», Наталія Савіцька – Андріївська ЗОШ І – ІІІ ст., Артем Коршун – Українська Волонтерська Служба – прокачали старшокласників у різних сферах, що змінюють громаду на краще.

Про що говорили на події?

Міцна команда — ключ до успіху. Жоден лідер не впорається без команди, тож під час тренінгу дізналися , як ефективно комунікувати та працювати в команді.
  Сила добрих справ — важливий компонент лідерської формули! Тому на заході говорили про волонтерство, як потужний інструмент творення змін.
  Також школярі познайомились з основами проєктного менеджменту,  а точніше як свою ідею, що допоможе змінити світ на краще,  втілити в життя.

Захід відбувся за підтримки Української Волонтерської Служби в рамках конкурсу мінігрантів проєкту «Школа Лідерства».

Українська Волонтерська Служба - громадська організація, яка розвиває волонтерство та волонтерські спільноти заради позитивних змін в Україні.