ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТУ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «РОЗВИТОК СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ ВЕТЕРАНІВ/ОК»

Дата: 04.08.2023 14:25

Фото без описуЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Б.Тена, 16  м. Житомир 10012, тел./факс: (0412)47-09-75

На виконання листа Житомирської обласної військової адміністрації від 02.08.2023 № 2892/06 щодо поширення серед ветеранів війни та громадських організацій ветеранів в районі інформації про реалізацію проекту з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.

Проект реалізується ГО ПРО Вімен ЮА та ГО Номад за підтримки Українського Ветеранського Фонду. Він дає змогу зняти з учасників програми стигму сприйняття «повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті»

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

• бізнес-табір в Карпатах протягом 7 днів;
  • менторські сесії;
  • робота з психологом;
  • допомога з подачами проектних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.

Реєстрація на програму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey6ynhPexn5lMhdzzmCG-_gpLmvJMU1XZy8r2bJGN0-znB-g/viewform

Просимо поширити серед населення.

Начальник управління                                                                                                       Таїса КОНДРАТЮК

Ірина Невмержицька