Пліч-о-пліч. Разом переможемо»: тренувалися юні баскетболісти Студеницького ліцею. ВІДЕО

Дата: 29.01.2024 14:05

На Житомирщині тривають змагання всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

У межах робочої поїздки до Глибочицької громади сьогодні, 26 січня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно з керівником Житомирської РВА Юрієм Тарасюком та Глибочицьким сільським головою Сергієм Сокальським завітали до спортивної зали Студеницького ліцею, де в цей час проходили захопливі тренувальні заняття з баскетболу юних учасників шкільних ліг.

Не просто завітали, а навіть випробували свій спортивний азарт у грі та відзначилися результативними кидками.

Після шкільного етапу змагань на учнів очікують територіальний, районний, обласний та всеукраїнський, де команди виборюватимуть першість не тільки з баскетболу, а й з волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

Тож побажаємо учасникам проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Разом переможемо» вдалих стартів та спортивних перемог!