Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг.

Дата: 16.02.2024 18:05

Фото без опису12-14 лютого представниці Курненської громади взяли участь у заході для громад Житомирської та Вінницької областей, які є учасницями проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг». Наша громада в числі партнерок проекту.

Під час тренінгу ми проводили діагностику стану соціальної сфери у громаді. В рамках заходів громади отримали індивідуальну консультацію від головного експерта проєкту Мірослава Ольчака.

Під час проведення заходів за підтримки експертів проекту фахівці громади аналізували попередньо зібрані демографічні дані, визначали їх специфіку і вплив на загальний стан соціальної сфери. Ми вчилися проводити соціальні дослідження, аналізувати дані та прогнозувати зміни. Наступним етапом роботи буде проведення опитування громадян про надання послуг в соціальній сфері.

Формат заходу надавав гарні можливості для обміну досвідом між громадами.

За тиждень вже розпочнемо опитування серед мешканців щодо стану соціальної сфери. За результатами опитування буде визначено основні проблеми, вирішення яких є основною метою затвердження Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем, який плануємо розробити та затвердити до літа.

Закликаємо мешканців громади долучатися до опитувань, адже на шляху до вирішення проблем нам важлива Ваша думка!

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program»

#SocServ_Strategy

Solidarity Fund PL