Симулятор "Протимінна безпека": перевірте власні знання

Дата: 13.09.2024 08:18

Які знаки та маркування попереджають про мінну небезпеку? Що робити, коли натрапили на підозрілий предмет?

Пройдіть симулятор «Протимінна безпека» й переконайтеся, що знаєте, як реагувати в разі надзвичайної ситуації.

У симуляторі ви зможете:

📍 перевірити навички розпізнавання безпечних та небезпечних територій

📍 відпрацювати план дій у ситуації, коли помітили підозрілий предмет

📍 навчитися правильно реагувати, якщо ви або хтось поруч опинився в зоні мінної небезпеки

Наша земля — одна з найзамінованіших у світі. Поле, ліс, або навіть бабусин город тепер містять небезпеки, тож варто вміти їм протистояти.

Навчіться цього за допомогою симулятора на Дія.Освіта. Посилання — https://bit.ly/4dXQR4W.

Якщо помітили міни, снаряди, ракети, вибухонебезпечні та підозрілі ворожі предмети — повідомляйте в чатбот єВорог із головного екрана застосунку Дія 📲

Симулятор створено для Дія.Освіта за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та технічної підтримки ДСНС України у межах проєкту, що реалізується BBC Media Action, який є частиною проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, що фінансується Урядом Японії.