Стартували спортивні змагання серед школярів ОТГ

12 вересня розпочався сезон змагань в залік Спортивних ігор серед школярів закладів загальної середньої освіти Курненської сільської ради.

Збірні команди юнаків і дівчат взяли участь у  легкоатлетичній естафетоі на дистанції по 200 м шість етапів. Змагання проходили  на шкільному стадіоні ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З вітаннями та побажаннями гарних спортивних досягнень у новому навчальному році звернулася начальник відділу освіти та гуманітарних питань Світлана Боковенко. Організатор змагань - вчитель Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Корнійчук провів інструктаж для учасників. За самопочуттям дітей уважно вела нагляд сімейний лікар Курненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ольга Лісова.

Найкращий час в естафеті показали старшокласники Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, другими до фінішу прибігли учні Великолугівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третьою була команда Тетірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а далі – Стрибізької, Старомайданської, Курненської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Переможцям змагань Світлана Василівна вручила грамоти відділу освіти.

Команда юних спортсменів Курненської ЗОш І-ІІІ ступенів представлятиме нашу громаду на відкритті Спортивних ігор школярів 15 вересня у Коростишеві.

Тож бажаємо успіхів і вдачі.