Всесвітній день торгівлі людьми в Курненській ОТГ.

Дата: 31.07.2020 14:09

30 липня у світі відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Причини, з яких люди потрапляють до рабства різні – низький рівень життя, бажання заробити, а також нездатність правильно оцінити пропозиції роботи від прихованих «роботорговців». Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень, можуть постраждати як діти так і літні люди.

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня 2020р. відбулася зустріч служби у справах дітей Курненської сільської ради  з службою у справах дітей РДА та обговорили питання щодо протидії торгівлі людьми.

Спеціаліст служби у справах дітей ОТГ Юлія Войцеховська провела акцію в приміщенні сільської ради де були присутні апарат сільської ради, випускники 11 класу ОЗЗСШ Курненська ЗОШ І-ІІІ ст. метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль на подолання цього негативного явища. Юлія Войцеховська нагадала про те як не стати жертвою, а саме:

•  не довіряти підозрілим повідомленням та пропозиціям,
  •  утримуватися від випадкових знайомств,
  • пам’ятати про правила інтернет безпеки,
  • повідомляти близьким про своє місцезнаходження,
  • у разі непередбачуваних ситуацій телефонувати «102»,
  • нікому не довіряйте Ваш паспорт, документи,що засвідчують особу, завжди повинні бути тільки у Вас.