Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 08:06

Фото без описуВітаємо Вас із професійним святом Днем працівника культури! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Низький Вам уклін за це. Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас,  нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя,  миру, любові та злагоди!

З повагою Курненський сільський голова Леонід Корзун, виконавчий комітет, працівники та депутати сільської ради.