Тривають роботи в рамках проектів соціальної дії!

Дата: 12.03.2021 16:12

Фото без опису  Фото без опису

Нагададуємо, що Курненська сільська рада отримала фінансування від Британської Ради для втілення двох проектів.

В селищі Курне  -  «Оновлений клуб селища Курне – центр активності громадян»,  у Великолугівському старостинському окрузі - «Створюємо комфорт разом (встановлення автобусних зупинок на території сіл Великолугівського старостинського округу)».

Для реалізації проєкту в селищі Курне закуплено всі необхідні матеріали, встановлено металопластикове вікно, підготовлена підлога для вкладання плитки. Також вже закуплено тканину для оновлення інтер’єру сцени .

В рамках проєкту, що реалізується у Великолугівському старостинському окрузі,  активно тривають  роботи: зварені навіси для зупинок, закуплений профлист для їх обшивання. Найближчим часом зупинки будуть встановлені

Просимо всіх небайдужих долучитися до реалізації проектів та допомогти у творенні позитивних змін задля розвитку громади.

Разом ми сила!!!