У Пулинах підрозділ пробації залучає нових волонтерів до співпраці.

Дата: 13.08.2021 16:02

12 серпня 2021 року начальниця Житомирського районного сектору №8 філії Центру пробації у Житомирській області Тетяна Горбатюк уклала договори про волонтерську діяльність з Надією Сірик і Яною Лозінською –головою правління та менеджеркою соціальної сфери БО «Міжнародного благодійного фонду  Місії самарян в Україні».Фото без описуПід час підписання договорів представниці неурядової організації були ознайомлені із тренінговою програмою первинної підготовки та інтеграції волонтерів пробації, розроблені Державною установою «Центр пробації».

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється за такими напрямами:

- сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання клієнтів пробації;

- надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги клієнтам пробації;

- участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із клієнтами пробації, складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із клієнтами пробації;

- сприяння у реалізації пробаційних програм, працевлаштуванні клієнтів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;

- участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення клієнтів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Основний напрямок роботи Житомирського  районного сектору №8 філії Центру пробації в області (колишній Пулинський районний сектор) – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадськими організаціями, спільна робота у напрямі виправлення правопорушників. З цією метою передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію -  волонтерів пробації.

Житомирський районний

сектор №8 філії Центру пробації