ТРИВАЄ НАБІР У “ГВАРДІЮ НАСТУПУ”. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!

Дата: 10.03.2023 18:36

Уродженець Луганщини став до лав однієї з бригад “Гвардії наступу”, аби в подальшому захистити свою малу Батьківщину та відновити територіальну цілісність України.

Олександр з малих років проживає на Житомирщині, але родичі добровольця до цього часу перебувають на Луганщині. Тому хлопець не вагаючись долучився до “Гвардії наступу”.

“Ми закликаємо долучитися до “Гвардії наступу”, стати пліч о пліч із побратимами задля звільнення нашої держави від ворога. Я впевнений, що це настане зовсім скоро” — зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.