ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 24.05.2018 16:49

20-21 травня в смт.Головино пройшли фінальні змагання серед дівчат з футболу, в залік спортивних ігор школярів Житомирщини 2017 – 2018 років.

До фінальних змагань увійшли команди,які були розподілені жеребом на дві групи.

Група А : Черняхівський р-н, м.Коростень Новоград Волинського р-ну.

Група Б : Курненська сільська рада Пулинського р-ну, Любарський р-н, олевська міська рада, Коростишівська ОТГ.

На урочистому відкритті були присутні начальник відділу освіти Черняхівського р-ну Сташенко Г.Ф., начальник комітету з фізичного виховання та спорту Житомирщини Зорнік В.Р., методист Черняхівського відділу освіти Колядач С.П., головний суддя змагань Сташенко  О.Ф..Вони побажали успіхів у змаганнях та перемоги найсильнішим.

Чемпіонат області проводився на двох футбольних полях смт.Головино. Першу гру провели команди Курненської сільської ради та Олевської міської ради.гра закінчилась з рахунком 6:0 на користь Курненської сільської ради . Голи забили: Кісельова  Дарина – 3, Чорна Ліза – 1, Ганновська Іванна – 1, Гриневич Олена – 1,.

Друга гра відбувалась між Любарським районом та Коростишівською ОТГ, яка закінчилась з рахунком 7:1 на користь Любарців.

В результаті третьої гри між Курненською сільською радою та Коростишівським ОТГ, перемога дісталась Курненцям (рахунок 10:0). Голи забили :Кісельова Дарина – 6, Чорна Ліза – 1, Гановська Іванна – 2, Гриневич Олена – 1.

Четверта гра між Олевською сільською радою і Любарським районом закінчилась з рахунком 3:0 на користь команди Любарського району.

Останні тури змагань відбулися наступного дня. Переможцями яких  стали Коростишівська ОТГ та Курненська сільська рада.

Фінал змагань був напруженим та цікавим ,воротар Курненської команди Іванисько Юлія майстерно відбила атаки суперників, а Кісельова Дарина забивши гол Чернівцям принесла перемогу нашій команді.Команду Курненської сільської ради представляли юні дівчата Курненської ЗОШ І-ІІІ ст.,та Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ст..

Це такі учні : Ліпісвіцька Яна,Гановська Іванна, Наумчук Марія, Мороз Катерина, боковенко Ірина, Котюк Анна, Лось Лілія, Чорна Ліза, Іванисько Юлія, кісельова Дарина, Лавренюк Вікторія, Гриневич Олена, Котвіцька Ольга, Сірик Карина, Стрельченко Юлія, Андрійчук Юлія.

Представник команди Курненської ЗОШ І-ІІІ ст. Корнійчук В.П. - тренер, вчитель фізичної культури.

Представник ДЮСШ Стрибіж  Терещук В.М. – директор ДЮСШ, тренер.