ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У КУРНЕНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Дата: 04.06.2018 14:26

У Курненській сільській раді відзначили День захисту дітей

1 червня у Курненській сільській відзначили Міжнародний День захисту дітей.

Незважаючи на спекотну погоду, діти з старостинських округів Курненської сільської ради мали змогу переглянути концертну програму за участі діток Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, взяти участь у конкурсі малюнків та конкурсі «Талантів». Діти отримали призи, нагороди та смакували морозивом.

За сприяння депутата обласної ради Дмитра Кропачова діти подивилися виставу «Ура канікули».

По завершенню свята всі статусні діти отримали подарунки за фінансової підтримки сільського голови Курненської сільської ради Корзуна Л.В., заступника сільського голови Курненської сільської ради Римарева М.М., а також приватних підприємців Стрельченко В.О., Талька Л.Є., Мартинчука М.Г., Корзуна Л.О., Тарасюка Л.Є., Пеха І.Ф., Романюка О.В., Федоренка А.В, Орловського А.І., Волкової М.В., Рекши Г.І., Ільченка А.І., Іваниська М.Б., Штих С.М., Лозінського А.Б., Бандилка Ю.І.

Фото без опису         Свято для наймолодших жителів Курненської сільської ради організували відділ у справах дітей та надання соціальнихпослуг населенню Курненської сільської ради, відділ освіти та гуманітарних питань, сільський Будинок культури.

3 червня 2018 року діти Курненської сільської ради мали змогу побувати на сімейному фестивалі на честь Дня захисту дітей в смт. Пулинах.