Успішні локальні громади – щасливі мешканці!

Дата: 02.07.2018 15:51

Курненська ОТГ стала учасником проекту «Успішні локальні громади» , який підтримує малі проекти спрямовані на розвиток громад та покращення життя їх мешканців, вирішення важливих проблем на локальному рівні.  Проект «Успішні локальні громади»  реалізується за сприяння Національного фонду в підтримку  демократії США.

Однією з умов успішної участі Курненської ОТГ в проекті,  є потреба спиратись на результати локального аналізу проведеного активною командою проекту. 23 червня 2018 р. команда проекту у складі Світлани  Боковенко, Світлани Шпак , Наталії Грибан, Олени Іванисько та Юліії Войцехівської організувала проведення «Дослідницької прогулянки» з метою виявлення проблемних ділянок паркової зони  в центрі села Курне задля подальшого їх усунення та облаштування комфортного громадського простору для відпочинку мешканців громади та гостей.

А 25 червня було проведено опитування методом «Висячі питання»,  щоб зібрати думки жителів   та знайти нові ідеї для для облаштування паркової зони в центрі села поблизу Будинку культури.

Фото без описуФото без опису

Опитування проводилось під час роботи ринку в с. Курне , що дало можливість залучити до опитування чимало людей, які відповідали на наступні запитання:

1. Як, на Вашу думку, можна оновити паркову зону біля Будинку культури для комфортного відпочинку жителів села та гостей?

2.Що саме необхідно  для цього зробити, встановити?

3.Що Ви особисто можете зробити для вирішення цієї проблеми?

Командою проекту  оброблено та проаналізовано  результати опитування.

Опитано -46 мешканців громади, з них :

Діти -10

Молодь -5

Працездатні – 21

Пенсіонери – 10

На перше питання- варіанти відповідей:

• Очистити парк від сміття - 37
  • Провести кронування дерев -29
  • Вирубати кущі - 14
  • Зрізати зайві дерева- 8

На друге питання – варіанти відповідей:

• Встановити лавки-38
  • Встановити урни для сміття -30
  • Встановити ігровий майданчик  - 28
  • Облаштувати пісочницю - 25
  • Облаштувати алейні доріжки тротуарною плиткою - 40
  • Встановити альтанку - 5
  • Встановити фонтан - 2
  • Фото без описуФото без опису

На третє запитання – варіанти відповідей:

• Особито візьму участь в роботах по облаштуванню парку - 42
  • Виділю кошти на облаштування парку - 35
  • Виділю будівельні матеріали – 3

Ми запропонували дітям молодшого шкільного віку  свої думки та мрії  щодо бачення майбутнього парку передати за допомогою малюнків. Діти чудово впорались з таким завдання, їх роботи було представлено під час проведення опитування.

Команда проекту сподівається на його успішну реалізацію за якої буде створено інфраструктуру для здорового відпочинку  та дозвілля мешканців громади. Проект  вже дозволив створити платформу для спілкування та згуртування громадян.

Команда проекту