Концерт до Дня Незалежності України

Дата: 28.08.2018 16:52

23 серпня жителі Курненської об’єднаної громади взяли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, що проходили у Будинку культури села Курне. На захід прибули делегації від , Великолугівського, Стрибізького, Старомайданського, Тетірського округів, очолювані старостами.

З вітаннями до громади з нагоди свят звернулися голова сільської ради Леонід Корзун та учасник бойових дій Андрій Висоцький.

Хвилиною мовчання присутні вшанували українських патріотів, котрі «…полягли на дорогій землі, щоб Україну-матір захищати». Мужнім захисникам присвятили пісні «Ой, полечко, поле» Ауріка Чеховська (с. Курне), «Повертайтесь додому живими» Олена Люшненко (с. Старий Майдан), композицію «Танець вогню» хореографічний колектив Тетірського Будинку культури, вірш «Герої не вмирають» у виконанні Олесі Кот зі Старого Майдану.

Нашому рідному дому – прекрасній Україні подарували свої виступи учасники художньої самодіяльності закладів культури:  Олеся Кот і Юлія Жим (пісня «Квітуча Україна»), с. Старий Майдан; Ауріка Чеховська («Пісня «Моя Україна», Анна та Іван Чеховські (пісня «Україна – це ти»), с. Курне, Анна Федоренко (пісня «Україна – це ми»), селище Курне; Анастасія Забродська (пісня «Мир над Україною»), с. Слобідка; Марія Ковбасюк («За вроду дякую батькам»), с. Ходорівка;.Наталка Христюк, Олена Давидюк, Надія Андрійчук (пісня «Вишиванка»), с. Курне; вокальний ансамбль «Берегиня», с. Слобідка.

Професійне виконання пісенних композицій народним колективом «Великолугівчанка» та вокальним ансамблем «Дозвілля» Будинку культури с. Стрибіж ще раз підтвердили їхню майстерність та визнання. Адже колектив «Дозвілля» занесений цьогоріч на районну Дошку Пошани, а «Великолугівчанку» знають далеко за межами нашого краю.

Всіх учасників дійства об’єднали ведучі Олена Іванисько та Олександр Романюк. А помічниками - читання віршів - були учні Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яна і Вікторія Антіпук, Анна та Іван Чеховські, Яна Ліпісвіцька, Марічка Наумчук, Анна Свінціцька, Віталій Ільченко.

Пісні «Встань, козацька слово» та «Многії літа», виконанні «Великолугівчанкою» й підхоплені присутніми, стали кульмінацією свята і його вдалим  заключним акордом.

Тож святковий захід «Будеш жити, Україно» приніс глядачам не тільки чудовий настрій, а й об’єднав усіх небайдужих людей – присутніх й артистів-аматорів.

Галина Правдицька