Благодійний концерт на підтримку онкохворих людей за участі гурту  кавер-тріо Campanella

Дата: 11.09.2018 13:45

Відпочинок з благодійною метою

7 вересня у Стрибізькому Будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку онкохворих людей за участю гурту  кавер-тріо Campanella, що виконував пісні в стилі джазу та року, а також гурт BRIO виконував  українські пісні в сучасній обробці.

Концерт розпочався з теплих вітальних слів організатора – мецената  Осіпчука Володимира Олександровича. Художні колективи подарували присутнім чудовий настрій та позитивні емоції.

Після концерту у встановлену скриньку всі небайдужі до людського горя  зробили благодійний внесок на допомогу онкохворим. Зібрані кошти в сумі 1721 гривень будуть роздані онкохворим людям, які проживають на території Стрибізького старостинського округу та на даний час потребують фінансової допомоги.

Дякуємо організатору даного концерту Осіпчуку В.О., гуртам кавер-тріо Campanella і BRIO за гарний та зворушливий концерт, який вони нам подарували.

Також велика подяка тим людям , хто не залишився байдужим до чужого горя та взяв участь у цій благодійній акції.

Тетяна Ільчук, староста