Візит очільника Житомирської ОДА до Курненської ОТГ.

Дата: 03.06.2020 15:05

2 червня 2020 року в приміщенні будинку культури с.Курне Курненської ОТГ відбулася зустріч представників Курненської, Соколівської, Мартинівської ОТГ з головою Житомирської ОДА В.Бунечком, керівником профільного управління О.Бабичем, головою Пулинської РДА І.Кацімон, головою Пулинської районної ради А.Липком.

На минулому тижні сільський голова Курненської ОТГ Леонід Корзун та голова Пулинської РДА Інна Кацімон звернулися до Житомирської ОДА з проханням не розділяти створені раніше Курненську та Пулинську ОТГ між Новоград-Волинським та Житомирським районами, бо це призведе до поділу історично складених взаємозв’язків, порушення автомобільного сполучення, в тому числі громадського транспорту, продажу сільськогосподарської продукції на місцевих ринках та необхідності переукладання договорів на надання лікарями первинної ланки медичної допомоги.

У ході проведеної зустрічі було схвалено проєкт постанови ВРУ про утворення та ліквідацію районів, до якого було внесено пропозицію щодо входження усіх громад в межах Пулинського району до Житомирського укрупненого району.