ШАХОВО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР

Дата: 25.04.2018 15:43

Шахово-шашковий турнір у Курному

25 березня у приміщенні Будинку культури с.Курне було проведено шахово-шашковий турнір.

Турнір проводився у двох вікових категоріях. До Будинку культури завітали учні  Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – любителі гри в шахи. За цікавою грою непомітно пролетів час. До школярів також приєдналося старше покоління: Фросина Михайлівна Наумчук та Катерина Петрівна Лонська, які і показали майстер-клас гри в шахи. За спортивною традицією переможця було вручено сувеніри. Учасники турніру розподілили між собою місця таким чином:

І місце – Іванисько Віталій, учень 1 класу;

ІІ місце – Романюк Олександр, учень 8 класу;

ІІІ місце поділили між собою Антіпук Вікторія (3 клас) та Бусько Марія (7 клас).

Призерами турніру стали: Гінчак Дмитро (1 клас), Іванисько Андрій (5клас), Гінчак Єлизавета (7клас), Терещук Максим (5 клас), Бахаринська Кароліна (7 клас), Іванисько Валерія (8 клас), Романюк Анастасія (5 клас),  Обіднова Вікторія (6 клас), Чеховський Іван (7 клас). По закінченню турніру працівники Будинку культури Христюк Н.М. та Гінчак К.І. подякували учасникам, побажали їм здоров'я і майбутніх перемог.