День знань.

Дата: 01.09.2020 09:15

Фото без опису 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей.

Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг - це  найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравими спогадами, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде  наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Бажаємо усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

З повагою Курненський сільський голова Леонід Корзун, виконавчий комітет, працівники та депутати сільської ради.