Відкриття дитячого майданчика с.Курне.

Дата: 29.09.2020 14:50

Дитинство –  щаслива сторінка  життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Для дітей, які проживають у селі Курне 29 вересня 2020 року у парку відпочинку відбулося  свято – урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика. Тут були присутні радість, посмішки, щасливі обличчя.

З усіх куточків села зібралися наймолодші мешканці, щоб поринути у світ дитинства та отримати заряд позитивних емоцій.

Нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія - червона стрічка перерізана. Це право надали дітям та  сільському голові Леоніду Корзуну. Відкриваючи свято, він подякував депутату сільської ради Боковенко Світлані за чудовий подарунок для малечі.

Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, гойдалку та інші розваги, були надзвичайно раді, що нарешті з’явилося місце, де б  вони могли погратися.

Дякуємо за допомогу депутату обласної ради Дмитру Кропачову.

Закінчилося  відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього  заходу  зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

У свою чергу діти подарували натхнення надалі працювати на розвиток сіл об’єднаної територіальної громади.