Співвпраця з програмою з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe по розробці стратегії розвитку громади.

Дата: 24.12.2020 11:56

Фото без описуКоманда Курненської громади готується до першого засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку, яке відбудеться вже в січні 2021 року.

Експерт Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Volodymyr Boyko провів консультацію 21.12.2020 з підготовки до першого засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Курненської громади.

Volodymyr Boyko

надав експертну підтримку в розробці стратегії,  провів  онлайн зустріч із фахівцями громади.

"Ключова мета допомогти з розв'язанням організаційних питань, пов'язаних із проведенням першого засідання робочої групи, та його змісту. Стратегічне планування важливий етап розвитку громади, тому початок має бути злагоджений", - наголосив Володимир Бойко.

На зустрічі детально обговорили:

• як формується склад робочої групи (чисельність, представництво);
  • методи партиципації, зокрема – інформування, що при цьому використовуються;
  • порядок проведення першого засідання робочої групи та його протоколювання;
  • засоби висвітлення роботи робочої групи;
  • ознайомлення з формами для збору даних соціально-економічного аналізу та анкетою соціологічного дослідження;
  • формування проєкту плану роботи робочої групи.

В результаті фахівці громади підготують проєкти необхідних документів та визначена дата першого засідання робочої групи.