Допомога з Канади.

Дата: 10.01.2021 11:42

На передодні новорічних свят, 30 грудня 2020 року, Курненська сільська рада отримала чергову партію продуктових та гігієнічних наборів для родин, в які повернулися діти з інтернатних закладів та які опинилися в скруті через пандемію COVID-19. З початку літа 6 сімей, вже вкотре отримали допомогу від наших партнерів та друзів з Канади».

Фото без опису  Фото без опису

Нагадаємо, що даний проєкт «Допомога дітям України» був розпочатий за ініціативи ряду організацій, зокрема, Конгресу українців Канади (UCC National - Ukrainian Canadian Congress), канадської благодійної організації «Help Us Help», Канадсько-української фундації (Canada Ukraine Foundation) та «MEEST Canada» на звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

«Основним завданням цього проєкту є підтримка українських сімей та неповерненя дітей до інтернатних закладів. Кожна дитини має жити та виховуватися в сім'ї, не в інтернаті».

Фото без опису         Фото без опису