Житомирщина твій дім? Тобі від 14 до 35 років і тобі не байдуже власне майбутнє?

Дата: 14.01.2021 13:26

Пропонуємо тобі долучитись до опитування, яке проводиться з метою вивчення потреб молоді та визначення пріоритетних напрямків розвитку молодіжної політики на Житомирщині.
Ми прагнемо, щоб молодіжна політика області формувалася відповідно до наших запитів та потреб, а не спускалася “зверху”!

Твоя думка є вкрай важливою для нас, а опитування є анонімним, тому сподіваємось на максимальну щирість у відповідях.

Заповни анкету тут https://ngo.zt.ua/mnp2

Результати опитування, буде опубліковано на сайті ГО “Інститут Креативних Інновацій”, а також сформовано рекомендації для Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, щодо включення результатів дослідження в процес формування молодіжної політики області та відповідних документів.

Опитування відбувається в рамках Адвокаційної кампанії ГО “Інститут Креативних Інновацій”, що проводиться спільно Національною молодіжною радою України в рамках проекту “Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті” у співпраці з DBJR, BDKJ, ТУСК “Обнова” та за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

команда ГО "Інститут Креативних Інновацій" (ICI)
Sincerely,
the Institute of Creative Innovations (ICI) NGO team