Курненська сільська рада – партнер проєкту Ради Європи « Молодь за демократію в Україні»

Дата: 27.01.2021 16:02

Фото без опису27 січня відбулась робоча онлайнова зустріч учасників та учасниць компоненту «Молоді люди – повноправні громадяни» проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Учасники зустрічі :

Сторона проєкту:

Віола Попенко, асистентка проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні»

Олена Черних, керівниця проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Людмила Кіндрат, консультантка проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Надія Павлік, консультантка проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Курненська сільська рада:

Світлана Боковенко – начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій

Галина Романюк  - спеціалістка відділу

Олена Іванисько – бібліотекарка  (с. Курне)

Катерина Гінчак – художня керівниця будинку культури ( с. Курне)

Одним із заходів  у компоненті проєкту  "Молоді люди - повноправні громадяни" передбачено проведення дослідження щодо молодіжної політики та участі молоді на місцевому рівні саме у громадах.

Дослідження будуть здійснювати один міжнародний консультант та дві національні консультантки, а саме:

• Мігель Ангел Гарсія Лопез
  • Людмила Кіндрат
  • Надія Павлік

Учасники зустрічі обговорили подальші кроки в роботі  в межах проєкту. Визначили способи дослідження молодіжної політики та участі молодих людей в прийнятті рішень на місцевому рівні.