Дата: 26.02.2021 16:03

Робоча група з розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року завершує підготовку соціально-економічного аналізу та результатів опитування мешканців громади та підприємців. Ці матеріали – частина майбутньої Стратегії розвитку.

Про це сьогодні говорили на онлайн консультації Житомирської регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» для фахівців сільської ради, яку провів Володимир Бойко, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми.

«Робоча група завершує формування соціально-економічного аналізу та результатів опитування мешканців та підприємців. Але вже ті матеріали, які ми сформували показують, що бізнес та мешканці позитивно налаштовані до співпраці. 70% опитуваних мешканців вірять у реалістичність ідей влади з розвитку громади. 26% мешканців почувають себе комфортно у громаді, і лише 6,5% хочуть виїхати», - наголосила Світлана Боковенко, секретар Робочої групи з розробки стратегії.

• Під час консультації обговорили переваги які має громада і як їх можна використати для формування Стратегії. Зокрема мова йшла про розвиток сільського господарства та фермерства. Курненська громада, має гарні можливості для розвитку сільськогосподарських підприємств.
  •      Також, важливо використати вдале логістичне розташування територій громади. Міжнародна траса Київ-Чоп дозволяє створювати нові бізнеси для обслуговування транспорту та надання послуг мешканцям. «У стратегуванні важливо не лише досягнення результату – формування документу, а й сам процес залучення мешканців. Адже це дозволить зробити опитування соцекономаналіз, визначення пріоритетів та розробку проєктів якісними та ефективними», - наголосив Володимир Бойко, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».
  • Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» надає консультативну підтримку Курненській громаді у процесі розробки Стратегії розвитку.

#ULEAD #ULEADwithEurope

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe