Засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на період з 2021-2021рр

Дата: 07.04.2021 13:28

6 квітня 2021р. відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Курненської територіальної громади на період з 2021-2021рр. Голова Робочої  групи Леонід Корзун привітав учасників і зазначив, що питання стратегічного планування як на рівні держави так і на місцевому рівні є важливим аспектом державної політики регіонального розвитку.

«Важливим є діалог між представниками влади, бізнесу, громадськості та їх співпраця між собою» -  зазначила заступниця голови Робочої Групи Світлана Боковенко.

Захід  проходив в режимах онлайн та офлайн. В роботі взяли участь 42 представників Робочої групи, закладів освіти, бізнесу, громадськості.

Під час засідання відбулись презентація та обговорення результатів соціально-економічного аналізу та соціологічного дослідження . Також відбулося обговорення SWOT – аналізу з врахуванням пропозицій членів Робочої групи.

Особливо активно відбувалось обговорення та робота в окремих групах, щодо формулювання стратегічного бачення розвитку громади.

Результатом роботи стало формування стратегічного бачення:

Курненська громада – мальовничий край Житомирського Полісся, дружня до природного середовища з розвинутою логістичною складовою та послугами, сучасним органічним сільським господарством та комфортним життєвим простором, спільнота вільних відповідальних громадян.

Процес формування бачення триває.

Запрошуємо активних громадян вносити конструктивні пропозиції щодо бачення майбутнього розвитку Курненської громади.

З пропозиціями звертайтесь до відділу економічного розвитку та інвестицій Курненської сільської ради.