Результати вражають !!!

Дата: 07.04.2021 15:55

Реалізація проєктів соціальної дії завершена.

Нагадуємо, що Курненська сільська рада отримала фінансування від Британської Ради для втілення двох проектів.

В селищі Курне - «Оновлений клуб селища Курне – центр активності громадян», у Великолугівському старостинському окрузі - «Створюємо комфорт разом (встановлення автобусних зупинок на території сіл Великолугівського старостинського округу)».

За допомогою волонтерів в  приміщенні клубу с-ща Курне було вкладено плитку, встановлено металопластикове вікно та оновлено сцену, у Великолугівському старостинському окрузі було зварено та встановлено три автобусні зупинки.

Дякуємо за активну співпрацю волонтерам сільському голові та старостам Курненського та Великолугівського старостинського округу.