Дата: 09.04.2021 09:52

Шановні представники територіальних громад та представники фермерських господарств!????

????Чи зацікавлені ви у залученні іноземного досвіду для розвитку своїх фермерських господарств?

????І чи було б вам цікаво прийняти у вашій громаді/господарстві іноземного волонтера, який би поділився своїм досвідом, аби ваше господарство могло застосувати нові технології та було максимально ефективним?

?Ми пропонуємо відповісти на ці питання, заповнивши коротку анкету за посиланням: https://forms.gle/pyVxJxyPoRc8QA736 .

І цілком можливо, що вже скоро такі іноземні волонтери працюватимуть з фермерами Житомирської області і ділитимуться досвідом як застосовувати найкращі західні практики в українських господарствах в межах міжнародної волонтерської програми, коордиинатором якої в області виступить Агенція????

Якщо вам цікаво попрацювати з іноземним волонтером в сфері агро, звертайтесь до нас????