Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади

Дата: 13.05.2021 06:08

Оголошується повторний конкурс з визначення переможця серед аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканців Курненської територіальної громади.

Претенденти у 7-ми денний термін з моменту публікації оголошення подають секретарю комісії наступні документи, завірені печаткою субєкта господарювання:

• Заяву на участь у конкурсі;
  • Копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення;
  • Відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
  • Відомості про мережу аптечних установ та стоматологічних установ;
  • Відомості про кваліфікацію персоналу;
  • Відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

Документи про участь у конкурсі приймаються за адресою:

с.Курне, вул. Центральна,1, Курненська сільська рада.

Кінцевий термін подання документів: 20 травня 2021року.

Додаткова інформація за телефоном: 068-982-76-34

Дата, час та місце проведення конкурсу:

21.05.2021 року 0 11год. 00 хв., с. Курне, вул. Центральна,1, Курненська сільська рада.