Меморандуму про партнерство між Курненською та Пулинською територіальними громадами.

Дата: 31.05.2021 12:19

26 травня 2021 року відбулося підписання Меморандуму про партнерство між Курненською та Пулинською територіальними громадами

Меморандум укладений з метою створення комфортного та безпечного середовища життя громадян в рамках взаємовигідного співробітництва між громадами.

«Наші територіальні громади сьогодні пов’язані низкою економічних соціальних та культурних зв’язків», — йдеться у тексті Меморандуму. Партнерство може зробити громади сильнішими, більш конкурентними та успішними. В рамках меморандуму йдеться про практичну реалізацію у майбутньому проектів, що дозволяє забезпечувати в громадах високий рівень якості медичних , освітніх та інших публічних послуг, збереженню культурної та природної спадщини тощо.

Налагоджене партнерство та добросусідство між нашими громадами дає величезний потенціал для зростання, економічного, соціального та культурного розвитку наших громад !