Алкоголь вбиває. Бережи себе.

Дата: 27.07.2021 15:57

Фото без опису26 липня 2021 року волонтер Пулинського районного сектору з питань пробації Артем Берчук  провів індивідуально-профілактичну, виховного характеру бесіду із суб»єктами пробації на тему: «Алкоголь вбиває. Бережи себе».

В ході бесіди із засудженими, волонтер пробації наголосив на шкідливості алкоголю для організму в будь-яких дозах, адже алкоголь є наркотичною речовиною, що діє насамперед на клітини головного мозку, паралізуючи їх.

Метою даного заходу  є усунення виявленої криміногенної потреби у суб’єктів пробації «Вживання алкоголю» та виконання завдання впливу на криміногенну потребу – сприяти мінімізації вживання суб»єктами алкогольних напоїв.

Пулинський  районний  сектор

філії  ДУ  «Центр пробації»

у  Житомирській області