25-26 вересня в Курненській громаді пройшов крутий захід для молоді.

Дата: 27.09.2021 14:59

25-26 вересня в Курненській громаді пройшов крутий захід для молоді.

«Участь молоді та громадська активність: тренінг для представників та представниць команди громади-партнера проєкту Ради Європи

“Молодь за демократію в Україні”

Мета:

посилити спроможність молодих людей Курненської громади брати активну участь в суспільному житті та прийнятті рішень на місцевому рівні через налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та активну участь в молодіжній раді. Захід провели Diana Dubynska та Iryna Bodnar Ірина Боднар – тренерки від Ради Європи.

Молодь Курненської громади-партнера проєкту, що стала учасником теренінгу, набули компетентностей:

? розуміння потенціалу молодіжних рад для посилення молодіжної участі та можливого їхнього впливу на прийняття рішень, що стосуються життя молодих людей у громаді;

? розуміння своєї ролі та розуміння співвідповідальності у реалізації місцевих проєктів посилення громадської активності та участі молодих людей;

Також молоді люди громади набули навичок співпраці та комунікації між різними суб’єктами молодіжної політики в Курненській громаді. Створено простір для обміну думками та розбудови партнерства між молодими людьми та представниками та представницями органів місцевого самоврядування.