Підсумковий форум, що проходив у Львові з 24 по 25 вересня 2021 року за підтримки Фонду «Освіта для демократії».

Дата: 27.09.2021 14:37

Представники Стрибізького старостинського округу взяли участь у підсумковому форумі, що проходив у Львові з 24 по 25 вересня 2021 року за підтримки Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» Краматорськ)

У Форумі мали змогу взяти ті учасники, хто брав участь у заходах проєкту, зокрема у офлайн та онлайн тренінгах, онлайн форумі, проведенні локального аналізу, розробці та реалізації проєктів в рамках конкурсу мінігрантів, а також стажуваннях в інших областях України.

Під час Форуму :

· презентували хід реалізацію та результат проєкту реалізованих в рамках конкурсу мінігрантів (весна-літо 2021),

· підвели підсумки проєкту та оцінили його корисність.

· поглибити знання на актуальні теми важливі для розвитку громад в рамках зустрічей з експертами та експертками;

· обмінялися практичним досвідом та започаткували

партнерства між територіальними громадами з різних областей України.

Фото без опису Фото без опису