ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕМОНТУЄТЬСЯ АВТОМОБІЛЬНА ДОРОГА МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ.

Дата: 11.11.2021 13:06

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Міжнародний автошлях М-21 загальною протяжністю 401,7 км проходить територією Житомирської та Вінницької областей. Це важливий об’єкт дорожньої інфраструктури, необхідний для організації зручної транспортної логістики та налагодження економічних зв’язків Житомирської області з іншими регіонами України та країнами Європи. Загальна протяжність автошляху на території нашого регіону – 224,5 кілометри. Наразі тут тривають роботи на 5-ти об’єктах «Великого будівництва».