ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ щодо проєкту стратегії Курненської територіальної громади на 2021–2027 рр. та плану заходів з її реалізації на 2021–2023 рр., відповідної стратегічної екологічної оцінки

Дата: 01.12.2021 15:54

ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ

Уповноважений орган

Редакція частини проєкту ДДП/ звіту про СЕО, до якого висловлені зауваження (пропозиції)

Зауваження /  пропозиції

Спосіб врахування (враховано/не враховано/враховано частково)

Обґрунтування

До проєкту ДДП

Структура цілей та завдань

До проекту  Стратегії включити заходи , які зменшують викиди парникових газів , збільшують потенціал поглинання парникових та сприяють адаптації території до негативних наслідків зміни клімату.

Не враховано

Робоча група ухвалила рішення на рівні оперативної цілі структури цілей та завдань шляхом її розширення та деталізації природоохоронної тематики, а також врахування природоохоронних вимог в оперативній цілі «Розвиток туризму та рекреації на теренах громади»

До звіту про СЕО

Стратегічна екологічна оцінка

Розділ 9 «Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров`я населення» доцільно доповнити індикаторами моніторингу наслідків  виконання Стратегії та Плану на здоров’я населення .

Враховано частково

Внесені зміни в межах доступної та верифікованої інформації

Стратегічна екологічна оцінка.

Навести цільові значення індикаторів моніторингу, як на час затвердження документів державного планування , так і за роками проектного періоду

Частково враховано

Перелік індикаторів переглянуто та оновлено відповідно до висловлених Уравлінням екології та природних ресурсів Житомирської ОДА пропозицій

Розділ 2 Звіту про СЕО

Доповнити даний розділ інформацією про поточний стан здоров’я населення Курненської ТГ та прогнозовані зміни цього стану.

Враховано

Інформацію деталізовано в межах доступних даних.

Курненський сільський  голова                                                              Леонід КОРЗУН