Курненська громада затвердила Стратегію розвитку до 2027 року .

Дата: 14.12.2021 08:27

Документ розроблено за експертної підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

13 грудня 2021 року  офіційно затвердила Стратегію розвитку громади. Документ розроблено за експертної підтримки Програми "U-LEAD з Європою"

Стратегія забезпечує системний та комплексний підхід з метою ефективного використання наявного потенціалу для подолання проблем, які перешкоджають розвитку Курненської громади. В ній ставляться цілі й забезпечуються принципи їх досягнення з метою забезпечення сталого розвитку.

У стратегії розвитку Курненської територіальної громади описаний покроковий алгоритм дій, за допомогою якого громада може досягти бажаних цілей.

Стратегія розвитку Курненської територіальної громади до 2027 року була підготовлена за участі робочої групи, в яку входили працівники сільської ради, місцеві депутати, старости громади , підприємці, громадські активісти та мешканці громади.

З стратегією можна ознайомитись за посиланням

План заходів на 2021-2023 рік  можна подивитись тут