УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Дата: 25.02.2022 09:55

Просимо всіх мешканців Курненської ТГ негайного повідомлення про появу на території громади військової техніки та військових, а також невідомих груп та невідомих цивільних осіб , знаки та символи на дорогах які світяться в ночі, негайно замальовувати , або повідомляти - ці знаки в нічний час світяться . Інформацію бажано надавати з конкретними координатами та фото з привязками до місцевості. . Також просимо населення про закриття колодязів , в нічний час доби вимикати світло . Звернути увагу батьків щоб проінформували дітей, що б не наближувались та не піднімали невідомі предмети на дворі , ненаближатися до невідомих людей .

Будьте пильні , будем сильні ! Все буде добре .телефон для контактів 0989250390 0953360188 . або безпосередньо через старост .